Edit

درباره ما

چارتیکس یک سیستم ارائه دهنده نمودار قیمت و ابزارهای تحلیل است که بصورت تحت وب نماد های طلا و ارز داخلی را بصورت لحظه ای ارائه می کند، هدف ما از طراحی این سیستم رسیدن به یک مرکز معتبر در ارائه نمودار است.

تماس با ما

دستورالعمل های مهم

نکاتی که قبل از استفاده از وبسایت چارتیکس باید در نظر داشته باشید

۱- از یک مرورگر بروز مانند گوگل کروم، فایرفاکس یا مایکروسافت اج (Edge) روی کامپیوتر، موبایل یا تبلت خود استفاده کنید. مرورگرهایی مانند اپرا و سافاری سازگاری مناسبی با چارتیکس ندارند.

۲- مرورگرهای خود همیشه بروزرسانی کنید. چرا که چارتیکس از آخرین تکنولوژی‌های وب استفاده می‌کند و در صورتی که مرورگر شما بروز نباشد، ممکن است در کار با سایت دچار اختلال و مشکل شوید.

۳- تاریخ میلادی و ساعت کامپیوتر یا موبایل خود را به طور دقیق تنظیم کنید. در صورتی که تاریخ و ساعت دستگاه شما تنظیم نباشد، در مشاهده قیمت‌های صحیح و تغییرات قیمتی دچار مشکل خواهید شد.

۴- در زمان خرید اشتراک حتما فیلترشکن خود را خاموش کنید. در صورتی که فیلترشکن در زمان خرید اشتراک فعال باشد به احتمال بسیار زیاد پرداخت شما ناموفق خواهد بود.

بهترین مرورگر با سازگاری بسیار عالی Edge می باشد که می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود مرورگر Edge

برای دانلود آخرین نسخه مرورگر Chrome از طریق لینک زیر اقدام کنید.

لینک دانلود مرورگر Chrome

برای دانلود آخرین نسخه مرورگر ّFirefox از طریق لینک زیر اقدام کنید.

لینک دانلود مرورگر Firefox

آموزش ویدئوی تنظیم ساعت در ویندوز ۱۰ و ۷
آموزش ویدئوی تنظیم تاریخ، ساعت و فرمت ساعت در ویندوز ۱۰
آموزش ویدئوی تنظیم تاریخ، ساعت و فرمت ساعت در ویندوز ۷

در صورتی که مشکل شما نیاز به پشتیبانی کارشناسان بخش فنی چارتیکس داشته باشد، ابتدا بایستی نرم افزار AnyDesk را از طریق دکمه مربوطه دانلود و نصب کرده و سپس کد اتصال به سیستم را به کارشناس مربوطه دهید تا مشکل شما به صورت از راه دور بررسی و مرتفع شود.