Edit

درباره ما

چارتیکس یک سیستم ارائه دهنده نمودار قیمت و ابزارهای تحلیل است که بصورت تحت وب نماد های طلا و ارز داخلی را بصورت لحظه ای ارائه می کند، هدف ما از طراحی این سیستم رسیدن به یک مرکز معتبر در ارائه نمودار است.

تماس با ما

  • شیراز، بلوار فرصت شیرازی خیابان مطهر کوچه 5
  • [email protected]
  • همه روزه پاسخ گویی در گفتگوی آنلاین از 09.00 الی 22:00
  • 07137501687 (جهت امور پشتیبانی صرفا از طریق چت آنلاین اقدام فرمایید)
 استفاده از قابلیت لایه‌ ها در چارتیکس

استفاده از قابلیت لایه ‌ها در چارتیکس

انجام تحلیل‌های چند تایم فریمی یا اصطلاحا Multi-Time یکی از روش‌های مرسوم در تحلیل تکنیکال می‌باشد. در واقع تحلیلگران در این روش روی یک دارایی (سهام، ارز، کالا و …) در تایم فریم‌های مختلف تحلیل‌هایی را انجام می‌دهند. چیزی که در این میان اهمیت دارد، عدم تداخل تحلیل‌های تایم فریم‌های مختلف است. چرا که در این شرایط فضای نمودار مملو از ترسیمات مختلف شده و کاملا تمرکز تحلیلگر را برهم خواهد زد.

در وبسایت چارتیکس شما این قابلیت را خواهید داشت که روی یک نماد خاص، تحلیل‌های متفاوتی را در تایم فریم‌های مختلف انجام دهید. در چارتیکس با انجام کوچکترین تغییرات در همان لحظه عملیات ذخیره سازی به صورت اتوماتیک انجام خواهند شد و نیازی به ذخیره سازی دستی نمی‌باشد.

این کار به لطف قابلیت “لایه ‌ها” (Layers) در پلتفرم چارتیکس به سادگی هرچه تمام‌تر انجام می‌شود. در ویدئوی زیر روش استفاده از لایه‌ها برای انجام تحلیل‌های چند تایم فریمی را به شما خواهیم آموخت…

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *