Edit

درباره ما

چارتیکس یک سیستم ارائه دهنده نمودار قیمت و ابزارهای تحلیل است که بصورت تحت وب نماد های طلا و ارز داخلی را بصورت لحظه ای ارائه می کند، هدف ما از طراحی این سیستم رسیدن به یک مرکز معتبر در ارائه نمودار است.

تماس با ما

  • شیراز، بلوار فرصت شیرازی خیابان مطهر کوچه 5
  • [email protected]
  • همه روزه پاسخ گویی در گفتگوی آنلاین از 09.00 الی 22:00
  • 07137501687 (جهت امور پشتیبانی صرفا از طریق چت آنلاین اقدام فرمایید)
 راهنمای وارد کردن دیتا به نرم افزار داینامیک تریدر – Dynamic Trader

راهنمای وارد کردن دیتا به نرم افزار داینامیک تریدر

یکی از نرم افزارهایی که مورد توجه تحلیلگران حرفه‌ای قرار دارد و از آن به منظور انجام تحلیل‌های زمانی و امواج الیوت استفاده زیادی می‌شود نرم افزار داینامیک تریدر (Dynamic Trader) می‌باشد. این نرم افزار توسط شرکت تحت مدیریت تحلیلگر مشهور رابرت ماینر ارائه شده است و در ایران نیز کاربران زیادی دارد.

یکی از روش‌های مرسوم برای وارد کردن داده‌های قیمتی به داینامیک تریدر استفاده از فایل‌های دیتا با فرمت‌هایی نظیر PRN، CSV یا TXT می‌باشد. در چارتیکس شما قابلیت دانلود دیتای قیمتی نمادهای مختلف بازار طلا و ارز ایران را به سادگی در اختیار خواهید داشت. پس از دریافت این فایل‌ها که در تایم فریم‌های مختلف در اختیار شما قرار خواهند گرفت، می‌توانید از طریق روشی که در ویدئوی زیر اشاره شده است، فایل‌های دیتا را وارد داینامیک تریدر کرده تا بتوانید نمودار آنها را مشاهده نمایید و از ابزارهای قدرتمند این نرم افزار جهت انجام تحلیل‌های خود حداکثر استفاده را ببرید.

 

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *